Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /libraries/joomla/html/parameter.php on line 388

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/joomla/application/application.php on line 481
Twierdza.org - Forum :: Topic: Sekrety Lebiedziewa (3/3)

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 85

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/menu/helper.php on line 84

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: Attempt to modify property 'Array' of non-object in /libraries/joomla/registry/registry.php on line 342

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 214

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 226

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 230
Architektura militaris. Opisy i dokumentacja fortyfikacji. Nasze relacje z eksploracji, odkrycia, niewyjaśnione zagadki. Pamietaj, że każda informacja jest cenna!

TOPIC: Sekrety Lebiedziewa

Odp: Sekrety Lebiedziewa 12 years 1 month ago #1579

  • admin
  • admin's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 472
  • Thank you received: 54
  • Karma: 9
Alosza, jak najprościej można wbić się w pobliże tych obiektów samochodem ;), żeby nie rozjechać komuś podwórka i nie lecieć przez pola od głównej drogi :laugh: Zrobisz mapkę?
The administrator has disabled public write access.

Odp: Sekrety Lebiedziewa 12 years 1 month ago #1580

  • aloszak
  • aloszak's Avatar
  • OFFLINE
  • Profesjonalista
  • Posts: 869
  • Thank you received: 72
  • Karma: 8
Admin ale wiesz jak to bywa na tych terenach jednego dnia droga jest przejezdna a za 2 dni może się ona okazać nie do pokonania nawet amfibią, a jak się zakopiesz będziesz mnie wychwalał pod niebiosa za tą mapę.
No ale macie mapkę jako pomoc do niej kilka fotek (czerwone strzałki na wszystkich zdjęciach wskazują sposób poruszania się od drogi nr 816 czyli od asfaltu) Naniosłem możliwe sposoby dotarcia do umocnień na wszelki wypadek ale najprostszy i najszybszy to dotarcie do pkt.9
Oznaczenia kolejnych pkt to:

Sattrasa.jpg


1.zjazd z drogi asfaltowej nr.816 na polną drogę szary budynek przy asfalcie to chyba sklep (przynajmniej tak wygląda) można go objechać z dwóch stron.
2.po prawej stronie drogi ogrodzenie z siatki po lewej zaraz za sklepem mijamy nie ogrodzone podwórko na którym siedzi olbrzymi wilczur swobodnie biegający.

2_2012-03-13.JPG


3.to miejsce zaraz za kanałem po prawej stronie mamy zaorane pole i widok na jakieś obwałowania o których wspomniałem, że mogą być współczesne. Skrajem tego pola i kanału można dojść w pobliże nich , za drucianym ogrodzeniem jest tam przejazd ale może być zalany. (gdy ja tam byłem wszystko było otoczone wodą).

3_2012-03-13.JPG


4.to skrzyżowanie polne tu skręcamy w prawo. Uwaga bo skrzyżowanie to błotko ale da się przejechać trzymając się któregoś boku.

4_2012-03-13.JPG


A. Jesteśmy na drodze A po lewej stronie zaraz przy skrzyżowaniu niewielki lasek a właściwie trochę drzewek.

6_2012-03-13.JPG


5. to skrzyżowanie dróg polnych ale ta droga nas doprowadzi do tych obwałowań które mogą być zalane więc lepiej od razu pojechać do punktu 9.( siódemka to właśnie widok od obwałowań na drogę A i drzewa zaznaczone jako 6 punkt orientacyjny przy drodze A)

7_2012-03-13.JPG


9. To najprostsza droga do umocnień i mam nadzieje, że będzie przejezdna. (Była przejezdna).

9_2012-03-13.JPG


10. po prawej stronie drogi szyna wbita w ziemie
11 to przejście zaraz za zaoranym polem po lewej stronie drogi ( nie polecam łażenia po tym oranym polu)
12 Bateria
13 Wał
14 przerwa za wałem
15 stodoła na Baterii
Last Edit: 12 years 1 month ago by aloszak.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: admin

Odp: Sekrety Lebiedziewa 12 years 1 month ago #1581

  • aloszak
  • aloszak's Avatar
  • OFFLINE
  • Profesjonalista
  • Posts: 869
  • Thank you received: 72
  • Karma: 8
Ponieważ jak sądzę Admin chcesz zrobić wypad w ten teren, to jeżeli będziesz tam a nie będzie pieseczków biegających przy tej stodole na baterii to przespaceruj się jeszcze w kierunku zachodnim czyli w kierunku drogi 816. Podejrzewam, że tam może być jeszcze jakaś niespodzianka ;) oby nie psy hehe.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: admin

Odp: Sekrety Lebiedziewa 12 years 1 month ago #1582

  • admin
  • admin's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 472
  • Thank you received: 54
  • Karma: 9
Dzięki Alosza. Dokumentacja rewelacyjna :whistle:
W ubiegłym roku w lecie wjechałem w tę drogę obok sklepu ale poddałem się już przy kanałku. Widzę, że w tym roku te dróżki wyglądają jeszcze nie najgorzej, choć i tak podziwiam cię za determinację :)
Już niedługą ruszą w pole traktory i jak nie podeschnie to koleiny będą po kolana :laugh: Rok temu na tych polach zawisłem i gdyby nie pan rolnik z Zetorem to.... :laugh:
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.090 seconds

baner laplander