Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /libraries/joomla/html/parameter.php on line 388

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/joomla/application/application.php on line 481
Twierdza.org - Forum :: Topic: Kolorowe zdjęcia z obrony Twierdzy! ;) (1/1)

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: Attempt to modify property 'Array' of non-object in /libraries/joomla/registry/registry.php on line 342

TOPIC: Kolorowe zdjęcia z obrony Twierdzy! ;)

Kolorowe zdjęcia z obrony Twierdzy! ;) 13 years 8 months ago #352

  • Rusłan
  • Rusłan's Avatar
  • OFFLINE
  • Ekspert
  • Posts: 133
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Powinno Was chociaż trochę zainteresować ;)

drugoi.livejournal.com/3270956.html#cutid1
The administrator has disabled public write access.

O:Kolorowe zdjęcia z obrony Twierdzy! ;) 13 years 8 months ago #356

  • aloszak
  • aloszak's Avatar
  • OFFLINE
  • Profesjonalista
  • Posts: 869
  • Thank you received: 72
  • Karma: 8
To fotki z planu filmowego, Obrona Twierdzy.
:( Chętnie bym obejrzał ten Filmik.
The administrator has disabled public write access.

O:Kolorowe zdjęcia z obrony Twierdzy! ;) 13 years 8 months ago #357

  • admin
  • admin's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 472
  • Thank you received: 54
  • Karma: 9
Mnie to razi zawsze wygląd żołnierzy Wehrmahtu w tych nowych produkcjach - szczególnie krajowych (Tajemnica twierdzy szyfrów etc.) choć w tym przypadku też wygląda podobnie.
Pomijając detale to mundury niemcy mają jak spod igły, czyściutkie, chełmy błyszczące etc. Bardzo sztucznie to wygląda w wojennych okolicznościach gdzie bród, kurz i krew to norma. Ja wiem, że najczęściej to do tych filmów angażuje się ludzi z grup rekonstrukcyjnych, którzy latami kompletują te mundury ale przy takich produkcjach mogliby się producenci postarać i bardziej urealnić wygląd. Krasnoarmiejcy na tych zdjęciach - dla przeciwagi - mają moim zdaniem wygląd "prawdziwszych" wojaków. A jak wygladali "prawdziwi" Niemcy to można zawsze zobaczyć w Szeregowcu Rajanie czy innych Kompaniach Braci ;)

Filmu nie ogladałem, wiec nie wiem jak ostatecznie wypadły te zdjecia. Chętnie zobaczę i nie bedę też pewnie krytykował bo biorąc pod uwagę nasze ostatnie dokonania w dziedzinie superprodukcji wojennych to pozostaje nic tylko pozazdrościć.

BTW a u nas czeka kilka scenariuszy na film o Powstaniu Warszawskim tylko podobno w kraju nie ma już odpowiedniej scenografii :(
The administrator has disabled public write access.

O:Kolorowe zdjęcia z obrony Twierdzy! ;) 13 years 8 months ago #358

  • Rusłan
  • Rusłan's Avatar
  • OFFLINE
  • Ekspert
  • Posts: 133
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Admin, zgadzam się z Tobą, aczkolwiek mam wrażenie, że 95% oglądających nie zwróci uwagi na to o czym wspomniałeś ;) Czy to dobrze, czy źle, nie wiem...

Aloszak, nie przejmuj się, prędzej czy później obejrzysz ;) Gdyby mi wpadł w łapy, chętnie Wam podeślę ;) Chyba, że zdobędziecie pierwsi ;)
The administrator has disabled public write access.

O:Kolorowe zdjęcia z obrony Twierdzy! ;) 13 years 4 months ago #562

  • artek
  • artek's Avatar
  • OFFLINE
  • Nowicjusz
  • Posts: 4
  • Karma: 0
Na pewno nie jest to w kolorze ,jeżeli ktoś z kolegów posiada kanał Discovery Historia to polecam dokument/Wojna rosyjska\Nadali go dziś być może będą jeszcze powtarzać.Pokazany jest wjazd Hitlera i Musoliniego do twierdzy jak i zniszczenia bramy terespolskiej.Trwa to około 30sek,zawsze coś
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.104 seconds

baner laplander